Štrůdly z Krámku pod věží

produkt

Dodává: Krámek pod věží

Obec: Nový Jičín

Region: BESKYDY

logo

Platnost certifikátu: od 04.12.2014 do 28.02.2020

Další fotografie:

Mé jméno je Marta Randusová. V roce 2013 dozrál v mém životě čas na změnu, a tak jsem 2. 12. otevřela v Novém Jičíně Krámek pod věží. Začala jsem pouze s pečením čerstvého štrůdlu. Během všech těchto dní a let se vyvinula celoživotní láska a cesta. Sortiment pro výrobu si s láskou a pečlivě vybírám, hledám jeho „přidanou hodnotu“, tak aby to na výsledném štrůdlíku bylo poznat. A je to tak!

Štrůdl je originální a jedinečný svou přípravou. A nakonec i chutí. Listové těsto, které pro výrobu používám, je ručně vyráběné. Jeho jedinečnost je i v tom, jak dobře se hodí jak pro sladké, tak i slané varianty. Pro jablka a ovoce jezdíme do místních sadů, kde pěstují tradiční české odrůdy. Zeleninu přes sezónu odebírám od farmáře, kde bereme bedýnku. Drobné ovoce jezdíme sbírat na samosběry. A z přebytků ovoce si vařím džemy, které přidávám do tvarohových štrůdlíků.

Cesta „jinak“ je sice pomalejší, přesto s klidem a jistotou schůdná. Krom toho přináší spoustu dalších možností a seznámení. A tak v Krámku najdete i koláče, různé drobnosti, kváskové pečivo a novinkou je sortiment zdravé výživy a BIO potravin.

Kontakt na výrobce:

Krámek pod věží

Provozovna a prodejna

Dobrovského 1292/4
741 01 Nový Jičín
http://www.strudlkramekpodvezi.cz

Marta Randusová

telefon: 737 419 437

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.