Tradičně vyráběné masné výrobky

produkt

Dodává: Milan Žabčík

Obec: Petřvald

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Žabčíkova klobása
Radhošťská klobása
Chalupářská klobása
Tlačenka speciál

"POCTIVÁ UZENINA" - to je motto, kterým se řídíme při výrobě té nejlahodnější uzeniny. Zaměřujeme se na výrobky vyráběné tradičním způsobem, bez konzervantů a s větším podílem masa, říká majitel, řeznický mistr Milan Žabčík.
A dále dodává, že bude nejlépe, ochutnáte-li jeho výrobky.

Navštivte naše prodejny v Trojanovicích či Hranicích na Moravě.
Kontaktujte nás, máte-li zájem od nás výrobky odebírat.
Bližší informace se dozvíte na stránkách www.reznictvi-zabcik.cz.
Těšíme se na Vás a přejeme dobrou chuť u našich výrobků.

Certifikované výrobky

Žabčíkova klobása

Je specialitou firmy Milan Žabčík. Klasická domácí zabijačková klobása je uzená do zlatohnědé barvy a voní po česneku. Tento výrobek je vyráběn domácím způsobem z nejkvalitnějších surovin - vepřové kýty a vepřového bůčku. Soulad všech chutí zajistí naložení suroviny na 5 dní do směsi česneku a kuchyňské soli. Výsledkem je vyvážená chuť i vůně. Zcela bez konzervantů, vhodná teplá i studená, vždy vynikající chuti.

Radhošťská klobása

Radhošťská klobása je exkluzivním výrobkem firmy. Jedná se o klobásu v přírodním střívku, z libové suroviny, pocházející výhradně z ČR. Část svaloviny je ručně krájená. Jemnou, avšak výraznou chuť dodá koření - drcený zelený pepř. Nejvhodnější úpravou je tepelná úprava, kdy vynikne chuť zeleného pepře,  avšak výborná je i po studenu.

Chalupářská klobása

Tato klobása je speciálním výrobkem naší firmy. Je to klasická vepřová klobása z vepřové plece a vepřového ořezu. Má typickou chuť po česneku a kmínu. Je vhodná na přeuzení v udírně, výborná na grilování na společenské akce či letní rodinnou grilovačku, výborná ohřátá i za studena.

Tlačenka speciál

Našim TOP výrobkem je tlačenka speciál. Sedmdesát pět procent vepřové plece zaručuje kvalitu, k tomu české koření - pepř, majoránka, česnek a jedlá sůl - to vše dohromady tvoří harmonii chuti. Vše ruční práce. Tento výrobek byl oceněn 1. místem v soutěži O nejlepší valašskou tlačenku. Nejlépe je ochutnat!

Kontakt na výrobce:

Milan Žabčík

Prodejna a výrobna

742 60 Petřvald 20
tel.: 774 328 232

http://www.reznictvi-zabcik.cz

Prodejna

Dukelská 1341
Příbor

Prodejna Hranice na Moravě

Hromůvka 1544
753 01 Hranice na Moravě
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.