Radešovský chléb

produkt

Dodává: Statek Tilia

Obec: Radešov

Region: BROUMOVSKO

logo

Další fotografie:

Radešovský bio žitný chléb

Žitný chléb je celozrnný a převážně ze žita z polí z Radešova, které si na statku melou na malém kamenném mlýnu. Za žitné mouky se poté pěstuje kvásek. Chléb je pečen ve formách třech velikostech: 1000g v hranaté formě "srnčí hřbet" (typický také pro jiné výrobce), 700g a 400g v kulaté keramické formě. Kulaté chleby, pečené v keramických miskách jsou unikátní mezi všemi kvasovými chleby v České republice. Celozrnný žitný chléb dle původní středoevropské receptury, který prochází lidskýma rukama a není z ničeho jiného než z mouky, vody soli a kmínu. Chutnal celým generacím našich předků. Vyzkoušejte!

Soukromá firma rodinného typu se po celou dobu existence výhradně zabývá zemědělskou činností, a to rostlinnou výrobou. Firma sídlí v Radešově u Police nad Metují. Dnes má k dispozici vlastní kotelnu na spalování dřevní hmoty a další prostory sloužící k uchování potravin, strojů nebo uložení zrna. Vznikla zde také sušárna bio produktů nebo malá výrobna vzorků biopotravin umožňující také mletí mouky na kamenném mlýnu a pečení chleba v původní peci.

Ceník:

Bio chléb žitný 1,0 kg: 51.30 Kč  
Bio chléb žitný 0,7 kg: 36.30 Kč  
Bio chléb žitný 0,4 kg: 20.80 Kč  
Bio chléb žitný 1,0 kg balený: 52.40 Kč  
Bio chléb žitný 0,7 kg balený: 37.30 Kč  
Bio chléb žitný 0,5 kg balený: 26.70 Kč  
Bio chléb žitný 0,4 kg balený: 21.80 Kč  

Kontakt na výrobce:

Statek Tilia

Radešov 1
549 54 Police nad Metují
tel.: +420 777 020 244

http://www.statektilia.cz

Jana Vaníčková

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

BROUMOVSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.