Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia

produkt

Dodává: Nobilis Tilia - laboratoře přírodní kosmetiky

Obec: Krásná Lípa

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

Certifikované regionální produkty Nobilis Tilia
Certifikované regionální produkty Nobilis Tilia
Certifikované regionální produkty Nobilis Tilia
Certifikované regionální produkty Nobilis Tilia
Nobilis Tilia - prodejna
Nobilis Tilia - prodejna
Nobilis Tilia - čajovna
Nobilis Tilia - zahrada
Nobilis Tilia - zahrada
řada produktů NT čsŠ

Nobilis Tilia je česká společnost se sídlem ve Vlčí Hoře, v malebném prostředí národního parku České Švýcarsko. Již od roku 1994 se zabývá vlastním vývojem a výrobou pěsticí aromaterapeutické kosmetiky pro ženy, muže i děti. Při výrobě používá v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, jako jsou rostlinné oleje lisované za studena nebo voňavé éterické oleje ze všech koutů světa, a kdykoliv je to možné, vyrábí bez konzervantů a syntetických látek. Výrobky značky Nobilis Tilia nesou certifikaci CPK a CPK BIO, tedy Certifikované přírodní a BIO kosmetiky.

Přijměte pozvání do Návštěvnického centra ve Vlčí Hoře a objevte svět vůní… Nechte se nalákat jedinečnou přírodní kosmetikou a vůní éterických olejů do firemní prodejny a přijďte si vše vyzkoušet na vlastní kůži. S výběrem produktů přesně pro vás pomůže usměvavá odbornice, která poradí, vysvětlí, doporučí. U růžového stolečku si můžete namíchat svůj osobní harmonizační parfém.

Odpočiňte si v Bylinkové čajovně a vychutnejte si voňavé bylinkové čaje, vynikající čerstvě mletou kávu a sladké denní dobroty. Z čajovny se vydejte na terasu, která je propojena se zahradou a je volně přístupná po celý rok. Zahrada na Vlčí Hoře je plná vůní aromatických a léčivých rostlin. Seznamte se s jejich jmény a účinky nebo jen zůstaňte a relaxujte. Zahrada je založena na biodynamických a permakulturních principech, a každý rok v červnu skýtá prostor pro Svatojánské slavnosti bylin, které najdete také jako certifikovaný zážitek Českého Švýcarska.

Kontakt na výrobce:

Nobilis Tilia - laboratoře přírodní kosmetiky

Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
tel.: +420 775 283 144
tel.: +420 412 383 421

http://www.nobilis.cz

Petra Kaiserová

Produktová specialistka
telefon: +420 770 100 592

ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.