Archív aktualit

To pravé z Hané i odjinud

HANÁ  28. 11. 2011

Hledáte-li, kde nejen před Vánoci nakoupit dobroty oceněné regionální značkou, zkuste obchůdek v Úzké ulici v Olomouci.

img

V uličce za Priorem jsou od 25. listopadu k mání sýry, pečivo, med, povidla a další dobroty se značkou HANÁ regionální produkt®, ale také z Jeseníků, Moravského krasu, Moravského Kravařska a dalších regionů.

Doplňkově budou k mání i řemeslné produkty a hlavně, v prvním patře čeká útulné posezení, kde je možné denní nabídku na místě ochutnat a doplnit si zážitek z tradičních moravských pokrmů šálkem výborné kávy či čaje. Obchůdek i občerstvení jsou otevřené v pracovních dnech od 9 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.

To pravé z Hané i odjinud To pravé z Hané i odjinud
[ zpět ]
[ nahoru ]
Beskydy Broumovsko Českosaské Švýcarsko Górolsko Swoboda Haná Jeseníky Kraj blanických rytířů Krkonoše Moravská brána Moravské Kravařsko Moravský kras Orlické hory Podkrkonoší Polabí Prácheňsko Šumava Vysočina Železné hory

Kalendář akcí

< květen 2012 >
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Anketa

Kde jsem poprvé viděl/a nějakou regionální značku?

V kamenném obchodě
24 hlasů
Na jarmarku nebo trhu
105 hlasů
V letáku nebo v novinách
33 hlasů
Na internetu
70 hlasů
Jinde
23 hlasů
Celkem hlasovalo 255 lidí.

Vyhledávání

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

 

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. • Redakční systém: Kinet s.r.o.