Garden Food Festival 2017 - Přihlášky / Informace

HANÁ  07. 02. 2017

Pěkný den, jsme rádi, že vás nyní můžeme oslovit s novou nabídkou účasti na Garden Food Festivalu 2017.

 

Tvářemi festivalu bude opět šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová, michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek, vycházející hvězda české gastro scény Přemek Forejt, hrdina kuchařských show TV Stream Robert Mikluš (Luxus na talíři) a mnozí další. Kromě toho si klademe za cíl návštěvníkům představit vybrané restaurace, dobré hospody z regionu,  zajímavé gastro koncepty z celé republiky  i zahraniční kuchyně – Brazílie, Srí Lanka, Polsko, Itálie, Slovensko a nově také food trucky s exotickými jídly, hmyzí delikatesy lanýže a ústřice, porcování obřích ryb, speciality z jater kachen a hus, nejostřejší chilli světa a další. Připravujeme celodenní program na pódiu s TV hvězdami i gastronomickými špičkami, dílny a zábavné atrakce pro děti i pohodovou atmosféru a zábavu pro celou rodinu. Nebude chybět originální a pestrá regionální sekce místních výrobců i farmářů.

 

Garden Food Festival je festivalem dobrého jídla a pití, který však není svázán žádnými hranicemi. Projekt si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městě, kraji i v celé republice, že v daném regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Podporujeme místní výrobce, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře. 

V příloze najdete nabídku k účasti s cenami za pronájmy stánků a plochy i slevy v případě účasti na více festivalech, dále přihlášku i Všeobecné podmínky

a organizační pokyny, kde se dočtete vše o zázemí festivalu, jak funguje festivalová měna Grešle, co je to festivalové nádobí, . .. atd. Připojuji také tiskovou zprávu a další informace. Pokud budete potřebovat cokoliv vysvětlit, neváhejte zavolat.

 

Pro připomenutí pohodové atmosféry festivalu se podívejte film a fotky: www.gardenfoodfestival.cz

 

Poznámka k EET:

Účastník prodává zboží nebo službu svým jménem a na svou odpovědnost.

Povinnosti a postupy při EET jsou podrobněji uvedeny v Metodickém pokynu k aplikaci zákona o evidenci tržeb č.j.: 119930/16/7100-10114-109736.

http://www.etrzby.cz/assets/cs/prilohy/Metodika-k-evidenci-trzeb_v1.0.pdf

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Ať vám stále chutná a ozvěte se.

 

Julie Zendulková

 

Foodfest, s.r.o.

Hálkova 171/2, Hodolany

779 00 Olomouc

+420 724 111 510

www.gardenfoodfestival.cz

 

MAS Moravská cesta, z. s.

Koordinátorka

Haná regionální produkt

www.regionalni-znacky.cz

 

 

 

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.