Vitráže

produkt

Dodává: Jarmila Svozilová

Obec: Cholina

Region: HANÁ

logo

Jarmila Svozilová zhotovuje vitráže od roku 2000, metodou vkládání jednotlivých skel do olověného profilu, především však Tiffany technikou, která  umožňuje vytvoření i malých detailů ve vzoru.

Při rozhodování o druhu skla ve vitráži je upřednostňováno sklo tuzemské, které je sice většinou jen čiré, ale má strukturu, která, je-li vhodně ve vzoru vitráže použita, učiní dílo velice zajímavým. Je používáno i sklo barevné, které se k nám však dováží. 

Pro plošné vitráže je nabízený velký výběr katalogových vzorů, mohou být ale zhotoveny i podle vlastního návrhu zákazníka. Případná spoluúčast zákazníka při tvorbě vzoru je velice vítána.

 

Typickým znakem zhotovených vitráží je perfektní realizace vzoru ve vitráži. Ostatní vitrážová díla, jako například stínidla lamp, vitrážové dekorace,  jsou zhotovovány zásadně jen podle vlastních autorských vzorů Jarmily Svozilové, která při jejich tvorbě uplatňuje svoje výtvarné nadání pro kresbu a malbu. Inspirací jsou jí ptáčci a květiny, stromy na  Hané, lidé s kterými se setkává, skřítci v zahradách a víly v lesích aj.

Vitrážové dekorace lze koupit na akcích pořádaných Regionální značkou Haná.

Kontakt na výrobce:

Jarmila Svozilová

Cholina 153
779 00 Cholina
tel.: +420 604 925 356

http://www.vitraze.vyrobce.cz

Jarmila Svozilová

telefon: +420 604 925 356

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.