Čokoládový bonbón formovaný s náplní

produkt

Dodává: CHOCO BONTÉ - Člen skupiny Profi-tisk group, s. r. o.

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Víte, jak se pozná ručně vyrobená pralinka? Přestože na první pohled vypadají jedna jako druhá, nejsou úplně stejné – každý kus je originál. Takové unikáty vznikají v olomoucké provozovně Choco Bonté pod dohledem francouzského cukráře Anaela Pomy. Tajemství jeho lahodných pralinek je v použití kvalitní čokolády, jejím rozpouštění za přesně stanovené teploty a mnohahodinovém vyšlehávání, aby získala jemnou konzistenci.

Potom přichází na řadu umění Anaela Pomy a recepty, které si přivezl ze své vlasti. Díky tomu můžete ochutnat nebo nabízet svým zákazníkům jedinečné čokoládové potěšení. Kromě pralinek dělá Anael Poma také hořké tabulkové čokolády s obsahem kakaa až 64 procent a mléčné s obsahem kakaové hmoty až 34 procent. Ochutnat je můžete i s různými přísadami, jako jsou pistácie, brusinky, ananas, jahody nebo třeba mandle v karamelu.

Všechny výrobky nabízíme cukrárnám, kavárnám, hotelům a jiným firmám. Ochutnat výjimečné pralinky či jemnou čokoládu Choco Bonté však může každý v naší olomoucké prodejně – Chocolaterii ve Ztracené ulici.
Další možností, kde lze vyzkoušet čokoládový šarm francouzského cukrářského umění, je návštěva Squash Kavárny v Lipníku nad Bečvou nedaleko zámku v Bratrské ulici.

Kontakt na výrobce:

CHOCO BONTÉ - Člen skupiny Profi-tisk group, s. r. o.

Krakovská 14
779 00 Olomouc
tel.: +420 736 642 766

http://www.chocobonte.cz

Tomáš Vebr

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.