Šnečí delikatesy

produkt

Dodává: BARKONA SNAILS s.r.o.

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Jsme česká rodinná šnečí farma BARKONA SNAIL. Faremní chov šneků jsme založili v roce 2011, kdy byli do zahradních šnekárií v Holici u Olomouce vysazeni první chovní šneci.
V roce 2014 jsme po dlouhých přípravách a schvalovacích procesech dokončili výstavbu zpracovny šnečích produktů a zahájili tak výrobu vlastních šnečích delikates. Dnes naše malá šnečí farma z Moravy zaměstnává dva své majitele a věnuje se zpracování hlemýždího masa z českých zahradních šneků Helix pomatia a šnečího kaviáru z chovaných šneků Helix aspersa maxima.

Výrobky farmy BARKONA SNAILS navazují na staré české gastronomické tradice. Ve zpracovně v blízkosti farmy pro Vás připravujeme a vaříme všechny naše pochoutky: 
 - 5 hodin vařené hlemýždě dodávané v zeleninovém vývaru nebo jako mražené maso pro další gastrovyužití,
 - hlemýždě po burgundsku v ulitách s bylinkovým máslem dle naší originální receptury s petrželkou, česnekem dodávané zmražené v zapékací misce po 12ks
- delikátní šnečí paštiku se 70% podílem šnečího masa s vybranými zahradními bylinkami
- a skutečnou exotiku, kterou reprezentuje ručně tříděný, jemně dochucený šnečí kaviár z chovaných šneků Helix aspersa maxima, ve kterém se mísí příchutě padaného dubového listí, lesních hub a zeminy

Značka BARKONA SNAILS Vám nabízí a zaručuje původní farmářskou výrobu všech šnečích delikates a vlastní receptury zpracování od paštiky, přes bylinkové máslo až po kaviár bez barviv a konzervantů.
Celý proces chovu i zpracování šnečího masa je doprovázen šetrným a tolerantním přístupem k přírodě i šnekům s důrazem na hygienu a kvalitu, za kterou se farma může vždy zaručit.

Šnečí delikatesy olomoucké rodinné farmy BARKONA SNAILS jsou na českém stole vždy jedinečným a originálním gurmánským zážitkem.

Volíme osobní přístup, vstřícnou komunikaci, vážíme si každého nového zákazníka. Nabízíme českou farmářskou kvalitu,  delikatesní chuť a výjimečné produkty.

Kontakt na výrobce:

BARKONA SNAILS s.r.o.

Staškova 520/16
779 00 Olomouc
tel.: +420 605 251 177
tel.: +420 607 129 414

http://www.barkona-snails.eu

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.