Holešovská tatarská omáčka / Pochoutková a základní majonéza

produkt

Dodává: Drůbežárna Holešov spol. s r.o.

Obec: Holešov

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Drůbežárna Holešov spol. s r.o. vznikla v roce 1994. Základem její činnosti byla produkce vajec. V roce 1997 zakoupila firma další objekt, ve kterém zřídila výrobnu majonézy a tatarské omáčky. Přes značnou konkurenci v této oblasti se firma v krátké době prosadila nejen na regionálním moravském trhu, ale i například v hlavním městě Praha. Postupně se zvyšují i dodávky do potravinářských velkoobchodů a obchodních řetězců.

Holešovská tatarská omáčka

Je určena jako příloha k masitým pokrmům, k přípravě salátů a pomazánek. Jedná se o bezvaječný výrobek, v současné době jediný na českém trhu. Při správném způsobu skladování a spotřeby má zvýšenou odolnost proti bakteriální kontaminaci, proto je vhodný nejen pro běžnou spotřebu, ale i pro zásobování restauračních zařízení, škol a nemocnic. Je dodávána nejen v kelímcích 160 a 215 ml, ale i v gastro balení po 5 a 10 kg.

Holešovská pochoutková majonéza

Jedná se o lehkou, nízkotučnou majonézu, která je určena bez nutnosti další úpravy jako příloha k různým druhům mas a těstovin, k přípravě salátů apod. Je dodávána především v plastových kelímcích 160 a 215 ml, v případě požadavku zákazníka i v gastro balení.

Kontakt na výrobce:

Drůbežárna Holešov spol. s r.o.

Sídlo

Bořenovská 1356/11
769 01 Holešov
tel.: +420 736 769 077

http://www.drubez.com

Provozovna

ul. 6. května 184
769 01 Holešov
tel.: +420 736 769 077

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.