Dobroty z ENNEA CAFFÉ

produkt

Dodává: Eleni Akritidu

Obec: Jeseník

Region: JESENÍKY

logo

Jednoho dne jsme zjistili, že v Jeseníku chybí místo, které by naplňovalo naše představy o „kavárenském povalečství“, ale nejen o něm. Místo, kde se lidé potkají a kde na ně nebudou ze všech stran útočit reklamy a z reproduktorů vykřikovat moderátoři „hlasité pravdy“. Místo, které může sloužit jako azyl, útočiště, pro setkání s přáteli nebo pro chvíle s knihou. Především ale místo, kde je k dostání poctivá káva a něco dobrého k ní.

Zpočátku jsme provozovali jen kavárnu, ale postupem času jsme zjišťovali, že pokud budeme chtít nabídnout něco kvalitního ke kávě, budeme si to muset vyrobit sami. A tak se začala rodit myšlenka malé výrobny rodinného typu. Náš názor na cukrařinu a pekařinu je takový: Láska, poctivost, kvalitní suroviny, šikovné ruce. To vše, když se namíchá v těch správných poměrech, zajistí, že vzniká něco, za čím lidé chodí a vracejí se.   I když fungujeme teprve krátce, můžeme říct, že to je pravda veliká.

Náš sortiment je zčásti stálý (ten je založený na tradičních, oblíbených výrobcích) a zčásti proměnlivý. Snažíme se vycházet vstříc zákazníkům, jejich chutím a přáním, ale také bereme v potaz otázku sezónnosti a lokálnosti. Například už se moc těšíme na sezónu červených, zralých a voňavých jahod.

Cukrařina je pro nás výzva, spojující v sobě mnoho krásných aspektů života. Požitek. Tvořivost. Lásku k Zemi a jejím plodům a taky Lásku k ostatním lidem. Protože ta když není přítomna, tak nic nemůže být dobré……

Kontakt na výrobce:

Eleni Akritidu

Nám. Svobody 832/25
Jeseník
tel.: +420 774 572 110

http://www.facebook.com/enneaa

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

JESENÍKY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.