Kosmetické výrobky ze včelích produktů

produkt

Dodává: Renata Milerská

Obec: Hošťálkovy - Staré Purkartice

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Medová mýdla –  vyráběná ručně tradiční metodou za studena saponifikací olejů, při jejich výrobě používám kvalitní oleje (olivový, kokosový, palmový, ricinový, éterické) , bylinky a včelí produkty od včelaře (med, včelí vosk, propolis, květový pyl).

Jedná se o 9 variant mýdel: mýdlo s medem a včelím voskem, mýdlo s medem, včelím voskem a propolisem, mýdlo s medem a květovým pylem, mýdlo s medem a bylinkami (rozmarýnové, levandulové, fenyklové, skořicové, badyánové a mátové).

Balzámy na rty - ručně vyráběný balzám na rty zvláčňuje, zjemňuje a vyživuje rty, které tak chrání před jejich vysoušením, praskáním a vznikem oparů. Vyrábíme jej z kvalitních olejů (mandlový, jojobový, ricinový, bambucké máslo, éterický olej) a z našich výrobků –  včelího vosku a námi připravovaného propolisového macerátu.

Nabídneme jej ve 2 variantách – základní balzám s včelím voskem a balzám s propolisem.

Mast na suchou pokožku – přírodní produkt složený z kvalitních olejů (kokosový, mandlový, kakaové máslo, éterický olej) a včelího vosku. Má blahodárné účinky na pokožku – zvláčňuje a vyživuje ji, podporuje její prokrvování a prohřívání.

Tuhý krém – je svým složením obdobou masti na suchou pokožku, ale se zvýšeným množstvím včelího vosku, takže při pokojové teplotě zůstává tuhý, při zahřátí v rukou lehce taje. Používá se na masírování a vyživování pokožky celého těla.

Vyrábí se ve 2 variantách – základní a s propolisem.

Tělové máslo medové – používá se k natírání pokožky celého těla např. po koupeli nebo při pocitu suché kůže. Je složeno z kvalitních tuků (bambucké, kakaové a hroznové máslo), olejů (meruňkový, éterické) a včelích produktů (med, květový pyl).

Na trhu se bude vyskytovat ve 2 variantách – základní a s květovým pylem.

 

Balzám na nehty a nehtová lůžka – obsahuje tuky(bambucké a hroznové máslo), oleje(ricinový, mandlový), med a vzácnou mateří kašičku, která regeneruje okolí nehtu, působí antibakteriálně a antimykoticky

Do žádného z  výše uvedených kosmetických přípravků se nepřidávají ingredience chemického původu jako tenzidy, parabeny, stabilizátory, barviva, parfémy apod. Jedná se o tzv. bezvodou kosmetiku, kde jako konzervanty působí včelí vosk, med, kakaové máslo nebo vitamín E.

Kontakt na výrobce:

Renata Milerská

Hošťálkovy - Staré Purkartice 35
794 01 Hošťálkovy - Staré Purkartice
tel.: 604 706 761

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

JESENÍKY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.