Hovězí a skopové maso v kvalitě BIO

produkt

Dodává: M A R W I N, v. o. s.

Obec: Hanušovice

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

BIO HOVĚZÍ - NEJVYŠŠÍ KVALITY

Hovězí maso je charakteristicky cihlově červené, obsah svalového barviva a výsledná barva masa však dále závisí na věku poraženého zvířete – u mladých kusů je bledě červená, u starších kusů a zvláště býků tmavě červená - dále na jeho pohlaví, živé hmotnosti, plemenné příslušnosti, fyzickému zatížení konkrétního svalu a samozřejmě také na intenzitě a kvalitě výživy jatečného zvířete. Odstín se liší také podle toho, z jaké části těla maso pochází. Výraznější zbarvení masa podporuje pohyb zvířete, krmení zelenou pící a vysoký obsah železa v krmné dávce.

Kvalitní masná plemena, chovaná volně na podhorských pastvinách, k jehož výkrmu nebylo použito žádných nepovolených či geneticky upravovaných přípravků, vynikající kvalita masa a jeho dobrá zralost na jedné straně a možnost ověřit si správnost údajů uvedených na balíčku s masem na straně druhé jsou atributy, které by měli spotřebitele přesvědčit o kvalitě naší produkce.

 

JEHNĚČÍ MASO

Toto velmi oblíbené maso mnoha kuchyní celého světa pochází z mladých ovcí a je vysoce ceněné, zejména pro svou typickou vůni, chuť a pro své výživové hodnoty. Jehněčí maso je dietní, lehce stravitelné, obsahuje plno vitamínů, minerálních látek a po správné úpravě se z něj stává opravdová delikatesa pro gurmány.

Ceník:

Aktuální ceník naleznete na www.marwin-pretoria.cz.

Kontakt na výrobce:

M A R W I N, v. o. s.

788 33 Hanušovice–Hynčice 49
http://www.marwin-pretoria.cz

Ing. František Winter

jednatel
telefon: +420 602 533 707

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

JESENÍKY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.