Růžové údolí

produkt

Provozuje: Růžové údolí

Obec: Zábřeh na Moravě

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Růžové údolí se nachází uprostřed krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na kole na nedaleké cyklistické stezce, lyžování v přilehlém ski parku Červená voda, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj. Velký sál v restauraci lze využít k různým akcím jako jsou oslavy, školení, plesy, svatby atd. Svojí kapacitou až 100 míst je v regionu ojedinělý. Tento sál lze propojit se salónkem s kapacitou 28 míst. Svatební hostiny se zde konají téměř každý víkend a v letních měsících zde lze uspořádat svatbu s  obřadem přímo v hotelovém  parku.

Hotel nabízí 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem  a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Nabízí také vlastní oplocené parkoviště  s kamerovým systémem. Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace. Pro speciální potřeby  zákazníků je k dispozici firemní mikrobus. Nabízíme odvoz nebo i dopravu k nám pro minimálně 4 osoby  zdarma.

Restaurace je nekuřácká s kapacitou 50 osob nabízí denní menu, minutky a hotová jídla, dále pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou. V létě je zde možnost občerstvení u venkovního baru restaurace, připravena je udírna a venkovní gril.

Kontakt na provozovatele:

Růžové údolí

Pivonín 40
Zábřeh na Moravě
http://www.ruzoveudoli.cz

Ivo Navrátil

Statutární zástupce
telefon: 608 738 917

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

JESENÍKY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.