Račí údolí s.r.o.

produkt

Provozuje: Račí údolí s.r.o.

Obec: Javorník - Račí údolí

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Najděte si na mapě nejsevernější výběžek Moravy a Slezska, tam jsou ukryté nejopuštěnější a nejmagičtější ze všech hřebenů naší země - Rychlebské hory a v nich najdete pohádkově čisté Račí údolí.

V Rychlebských horách v oáze klidu, samoty a čistoty naleznete stovky kilometrů špičkově značených turistických terénů a cyklostezek různých náročností. Také můžete na vlastní kůži vyzkoušet, že i Rychleby jsou nejkrásnější ze sedla koňského hřbetu. Koupání v příjemně chladivé vodě několika zatopených lomů, patří k nádherným zážitkům. Rybolov ve zdejších rybnících a v příhraničních Otmuchówskich jezerech v Polsku má nezapomenutelnou atmosféru. Neznáme u nás krásnější a romantičtější zimní hřebenovku, než jakou nabízí Rychlebské hory.

Projděte si naši nabídku rekreací, společenských akcí, dětských táborů  a nabídek pro školy. Připravujeme pro vás také zajímavé akce a další možnosti vyžití v Račím údolí, které naleznete na našich webových stránkách.

Dále nabízíme stravování v hospůdce Isolde, kde se specializujeme na místní Javornicko-sudetskou kuchyni a tak pokračujeme již v téměř stoleté tradici našeho penzionu. Nedílnou součástí našeho zařízení je venkovní bazén, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na košíkovou, tenisový kurt s antukou, ZOO koutek s domácími zvířaty a koňmi, nově také discgolfové hřiště s devíti koši. Nabízíme také zapůjčení kol a masáže. 

 

Kontakt na provozovatele:

Račí údolí s.r.o.

Uhelná 126 79070
Javorník - Račí údolí
http://www.raciudoli.cz

Martina Rabenseifnerová

telefon: 777 946 373
telefon: 584 440 161

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

JESENÍKY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.