Lokální producenti mohou žádat o udělění značky do 18. října

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  10. 10. 2018

Výrobci z Podblanicka mají další možnost ucházet se o značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt. Certifikační komise zasedne na konci října a příjem žádostí končí 18. 10. v 16:00 hodin.

img

Výrobci regionálních výrobků a poskytovatelé služeb se během října mohou opět ucházet o udělení značky „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“. O tom, kdo značku získá, rozhodne certifikační komise, která zasedne na konci října letošního roku. Posuzovat se bude především kvalita, vazba na region, a také šetrnost k životnímu prostředí. Značka „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“ zastřešuje lokální producenty výrobků, poskytovatele stravovacích a ubytovacích služeb. Největší výhodou pro vlastníky certifikátu je možnost společné propagace v regionu a navázání vzájemné spolupráce.

Certifikát značky „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“ získaly již přes tři desítky výrobků a služeb, a to jak tradičních, tak i novinek, které si své místo na trhu teprve hledají.

O značku mohou požádat velké i malé firmy, živnostníci a dokonce i fyzické osoby nepodnikající na území v hranici působnosti MAS Blaník a Posázaví. Je však nezbytné, aby tu měl původ výrobek či služba. Jedná se přibližně o oblast mezi Jílovým u Prahy a Želivkou a Stříbrnou Skalicí a Miličínem. Podrobné podmínky udělování značky včetně přihlášek jsou ke stažení na www.csop.cz a www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru. Uzávěrka pro posílání žádostí je 18. října 2018.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.