Babiččiny sirupy vyhrály cenu Potravina roku

KRKONOŠE  27. 03. 2019

V roce 2018 proběhl už třináctý ročník každoročně pořádaných Potravinových trhů. Hlavním cílem je rozšířit povědomí o potravinách a výrobcích z regionu. Na vybraných místech Královehradeckého kraje tak mohou návštěvníci okusit a zakoupit nepřeberné množství lokálně produkovaných dobrot. Nedílnou součástí je také hlasování návštěvníků. Na jeho základě je na podzim vyhlášena cena Potravina roku.

Soutěže se účastnil Marek Suško. Pod značkou Babiččiny sirupy zde nabízel sirupy a výluhy z bylinek a ovoce. Unikátní postup výroby za studena zachovává maximum vitamínů a zdraví prospěšných látek. Vynikající chuť zajistí rodinné, lety prověřené receptury. I díky tomu vyhrál jeho syrup s příchutí Aronie a brusinky cenu Potravina roku v kategorii Alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pokud chcete ochutnat Babiččniny sirupy nebo další regionální potraviny, už teď se můžete těšit na další ročník. První Potravinový trh startuje 24. 5. na Valdštějnově náměstí v Jičíně.

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

KRKONOŠE originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.