MANNAS – sklo, porcelán a drát z Moravské brány

produkt

Dodává: MANNAS

Obec: Hranice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Střítežské pírko

Originální tvorba sochařů MgA. Světlany Manny a Mgr. Art Matúše Manny z Moravské brány. Vytváří jedinečné výrobky ze skla, porcelánu a drátu jako jsou sochy, šperky, dekorativní předměty, alei kreativní materiál. Vše je vytvářeno zcela ručně s důrazem na preciznost a kvalitu ve Stříteži nad Ludinou, které symbolicky věnovali tzv. „Střítežské pírko“.

Světlana Manna zahájila oficiálně svou živnost ve Stříteži nad Ludinou v listopadu 2012.

"Střítežské pírko" od MANNAS

Jako krásné místo pro život jsme si zvolili vesnici Střítež nad Ludinou, podhorskou obec v Moravské bráně, na úpatí Nízkého Jeseníku v krásné krajině Oderských vrchů.

Na její počest tvoříme tzv. "Střítežské pírko" jako symbol samotné obce , která má pírko ve znaku, jelikož místní dominantou je kostel zasvěcený sv. Matoušovi, apoštolu a pisateli sv. evangelia . Zároveň je toto pírko pro nás symbolem ducha krajiny místních kopců.

"Střítežské pírko" je originál, nikdy není stejný, pokaždé je trochu jinak zpracován.

Výjimečnost šperkům, sochám a dekoracím MANNAS dává jejich kvalitní materiál, který je precizně zpracován, každý detail je důmyslně promyšlen již od počateční kresby návrhu, dále při samotné výrobě ručního tvarování materiálu až po konečné detailní dolaďování.

Trendy nás míjejí, každý kus je v podání MgA. Světlany Manny a Mgr.art. Matúše Manny originální a jedinečný umělecký objekt. V estetičnosti se v nich snoubí mužský a ženský element. Každá žena či muž mají prostor a čas se soustředit na své emoce skrze tvorbu Mannas.

Vycházíme z tradičního zpracování materiálů skla, porcelánu a drátu a překládají ji moderním způsobem. Tradiční materiál a řemeslo se zde transformují do současného jazyka s prolínáním snů a reality. Výrobky Mannas jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží být dlouhé roky krásné, pokud se o ně majitel správně stará a tím zároveň šetří i přírodu - nejsou jen na jedno použití, ale mohou se stát i rodinným klenotem, který se dědí.

Kontakt na výrobce:

MANNAS

Prodejní místo – TIC Moravská brána

Pernštejnské náměstí 1
753 01 Hranice
tel.: +420 581 607 479

http://s-manna.wix.com/mannas
http://www.fler.cz/mannas

Sídlo firmy:

Střítež nad Ludinou 133

MgA. Světlana Manna

telefon: +420 732 867 650

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

koordinator

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.