Užitkové a dekorační předměty z vlny

Výrobce: Lumír Kuchařík
Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO
produkt
logo
Další fotografie:

U celé skupiny výrobků tvoří 80 % surovin podíl vlny z vlastního chovu ovcí. Jedná se o chov původní Valašské ovce, tzv. „valašky“. Toto plemeno je nenáročné a otužilé, vhodné pro tradiční způsob chovu. Vlna je vyčištěna a zpracována do podoby rouna. 

Užitkové a dekorační předměty z vlny od Lumíra Kuchaříka:

Výrobky jsou vyráběny podle individuálních požadavků zákazníka, jedná se o vlněné přikrývky, polštáře, vlněné podložky, dekorační piknikové polštáře, piknikové polštáře – sedáky, podsedáky a dekorační figurky – skřítky. „V budoucnu hodláme skupinu výrobků rozšířit o hrací dětské deky, dětské vaky a o různé druhy dekoračních polštářů, válců a klínů i drobných dekoračních figurek“, říká pan Kuchařík.

Kontakt na výrobce:

Lumír Kuchařík

Jeseník nad Odrou 246
742 33 Jeseník nad Odrou
tel.: 603 845 216

http://www.calounickadilna.wz.cz
Beskydy Broumovsko Českosaské Švýcarsko Górolsko Swoboda Haná Jeseníky Kraj blanických rytířů Krkonoše Moravská brána Moravské Kravařsko Moravský kras Orlické hory Podkrkonoší Polabí Prácheňsko Šumava Vysočina Železné hory

Kalendář akcí

< květen 2012 >
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Anketa

Kde jsem poprvé viděl/a nějakou regionální značku?

V kamenném obchodě
24 hlasů
Na jarmarku nebo trhu
105 hlasů
V letáku nebo v novinách
33 hlasů
Na internetu
70 hlasů
Jinde
23 hlasů
Celkem hlasovalo 255 lidí.

Vyhledávání

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

 

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska
Webdesign: 2123design s.r.o. • Redakční systém: Kinet s.r.o.