Minifarma Drválovice

produkt

Provozuje: Minifarma ve městě

Obec: Vanovice - Drválovice

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Vítání jara
sociální rehabilitace

Naše minifarma je rodinná farma. Péčí o zvířata se zabýváme již několik let, o minizvířátka od roku 2013. Věříme, že díky zvířatům mohou lidé porozumět lépe přírodě jako celku, ale hlavně sami sobě. Zabýváme se využitím hospodářských zvířat k potěšení a radosti lidí všech věkových kategorií prostřednictvím různých vzdělávacích aktivit s našimi zvířecími kamarády.

Toužíte zažít, jaké to je stát se farmářem, zemědělcem, ošetřovatelem minihospodářských zvířat? Objevovat tradice našich babiček? Nebo prostě jenom odpočinout, pomazlit se s minizvířátky, projet se na koni nebo v kočáře? Zabavíme děti i dospělé a to každý den po celý rok. Pro školy, školky, rodiče s dětmi, seniory, firmy, jednotlivce i skupiny máme připravenou řadu programů. Na naší minifarmě najde místo každý, kdo má rád lidi i zvířata. V areálu minifarmy najdete zázemí pro děti i dospěláky, dětskou hernu, venkovní kruhovou jízdárnu, velkou krytou halu pro možnost jízdy na koni v jakémkoli počasí. Provázet Vás bude kvalifikovaný průvodce, psycholog či pedagog, ošetřovatel. Zážitek je určený pro všechny bez rozdílu věku.

 

Nemůžete přijet za námi? Výjezdová Minifarma přijede až k Vám! Skvělá příležitost pro všechny, pro školy, školky, veřejné akce, slavnosti, ale i soukromé oslavy narozenin. Děti i dospělí mají možnost si naše zvířátka pohladit, pomazlit se s nimi a dozvědět se vše o jejich životě, rytmech a co obnáší péče o ně.

 

Naše další aktivity: animoterapie, terapeutický minikoník, hiporehabilitace, sociální rehabilitace na farmě, jezdecké oddíly a výcviky, dětské tvořivé kroužky a kurzy, jízda na ponících a koních, dětské tábory a hry, firemní a dětské akce, jízda na elektrickém býkovi.

Kontakt na provozovatele:

Minifarma ve městě

679 36 Vanovice - Drválovice
tel.: +420 725 434 240
tel.: +420 608 650 758

http://www.minifarmavemeste.cz

Kontaktní adresa:

680 01 Vážany 92

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.