Otevírání sezony na Zvičině s výrobci značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt

PODKRKONOŠÍ  29. 04. 2013

PODKRKONOŠÍ - jako každý rok i letos nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat na symbolické otevírátní turistické sezóny, která proběhne v sobotu 4. května 2013 od 10hod. na Zvičině.

img

Již tradičně je akce pořádána v rámci společné akce Vítání jara v Podkrkonoší, kdy jsou spojeny akce Otevírání sezony na Zvičině, Májové víno na Kuksu a s akcí hotelu Pod Zvičinou. Doprovodný program je připraven i ve městě Dvůr Králové nad Labem. Akce budou propojeny autobusovou linkou firmy OSNADO a vlakovým motorovým vláčkem společnosti MBM Rail s.r.o.

 

Otevírání turistické sezóny probíhá ve spolupráci s MAS Podchlumí a s DDM Jedničkou ze Dvora Králové nad Labem. Od 10:00 hod. do 14:00 hod. je pro děti i dospělé připraven bohatý program. Přijďte si zasoutěžit v různých hrách na téma příroda v Podkrkonoší, zúčastnit se soutěže v malování, vyzkoušet si bagrování, posedět si při poslechu živé hudby, okusit kostelní atmosféru při varhanním koncertu pana Nepilého, ochutnat či zakoupit si PODKRKONOŠÍ regionální produkt®, trdelník, langoš, bramborové spirálky aj. nebo si prohlédnout informační materiály Podkrkonoší. Občerstvení zajišťuje Raisova chata. Přijďte v sobotu 4. května 2013 strávit příjemný den, dorazí i dráček Zvičiňáček!

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

PODKRKONOŠÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.