Vítání jara v Podkrkonoší

PODKRKONOŠÍ  24. 04. 2017

Srdečně zveme na již tradiční akci Vítání jara v Lázních pod Zvičinou. V sobotu 6. května 2017, opět za účasti a podpory Regionálních značek.

img

"Rádi bychom Vás tímto co nejsrdečněji pozvali na slavnostní otevření rekonstruovaného osmibokého pavilonku nad kapličkou v Lázních pod Zvičinou v Dolní Brusnici, jehož oprava se mohla uskutečnit především díky významné finanční podpoře ze strany Královéhradeckého kraje. Společné setkání bude poděkováním všem, kdo se na rekonstrukci pavilonku podíleli.

Součástí bude též krátká mše v kapličce, celebrovaná panem farářem z Farnosti na Pecce P. Mariuszem Robakem. Od 12 hod. pak v celém areálu Lázní pod Zvičinou navazuje bohatý program akce Vítání jara v Podkrkonoší, na kterou Vás srdečně zveme. Budeme rádi, když se s námi podělíte o radost z dokončeného díla Jste srdečně zváni společně s Vašimi rodinnými příslušníky či přáteli."

Nancy Engelen majitelka a ředitelka Hotelu pod Zvičinou

Program:

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

PODKRKONOŠÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.