Královédvorské pivo Tambor

produkt

Dodává: EPOS CZ spol s r.o.

Obec: Dvůr Králové nad Labem

Region: PODKRKONOŠÍ

logo

Další fotografie:

První várku piva v Královédvorském pivovaru TAMBOR uvařila společnost EPOS CZ v únoru 2009 a navázala tak na 30 let přerušenou tradici. Tento rodinný pivovar je unikátní v tom, že vaří pivo z vody z vlastního 130 m hlubokého artézského vrtu, tradičními a poctivými metodami z kvalitních českých surovin, a zároveň při tom využívá moderní technologie.

Královédvorské pivo TAMBOR
Královédvorský pivovar vaří spodně kvašené pivo typu, nepasterované, tedy „živé“ pivo, se zachováním všeho dobrého, co při vaření, kvašení a ležení piva vzniká.

Ve stálé nabídce má tato piva: Tambor 10% světlé výčepní, Tambor 11% světlý ležák filtrovaný a nefiltrovaný, Tambor 11% polotmavý ležák J. Jakoubek, Tambor 12% R. A. Dvorský světlý ležák.

Sezónně nabídku zpestřuje velikonočním speciálem – tmavým Tamborem 13% a vánočním speciálem – polotmavým Tamborem 14% Klazar.

Pivo Tambor se plní do sudů o obsahu 15,5 l, 30 l a 50 l a do skleněných lahví NRW 0,5 l.
Vlastní receptura, kvalitní české a moravské slady a chmel bez jakýchkoli přísad spolu s dodržením doby kvašení a ležení jsou zárukou jedinečného výrobku Královédvorského piva Tambor, charakteristického svou plnou a jemně hořkou chutí.

Pivo Tambor se čepuje a je k dostání na řadě míst ČR, exportuje se i do Polska, na Slovensko a do Itálie. Rádi Vás pivovarem provedou při exkurzi, kdy si můžete prohlédnout moderní výrobu piva, odegustovat a koupit si pivo TAMBOR i v dárkovém balení, dále pivní sklo, etikety a další dárkové předměty.

„Královédvorské pivo TAMBOR – opakovatelná jedinečnost!“

Kontakt na výrobce:

EPOS CZ spol s r.o.

Seifertova 1165
544 01 Dvůr Králové nad Labem
tel.: + 420 499 621 176

http://www.pivo-tambor.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

PODKRKONOŠÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.