Soubor keramických výrobků

produkt

Dodává: Vladimír Kulhánek a Alois Němec

Obec: Hořice

Region: PODKRKONOŠÍ

logo

Další fotografie:

Výroba keramiky v Hořicích má dlouholetou tradici. Firma Vladimír Kulhánek – Keramika Hořice provozuje rodina Kulhánkova spolu se společníkem panem Aloisem Němcem, který řídí výrobu. V současné době se v dílně vyrábí několik set druhů užitkové a ozdobné keramiky, v mnoha barevných provedeních, včetně již tradiční keramiky malované, kterou si můžete zakoupit přímo u výrobce v Hořicích.

Keramické výrobky od firmy Keramika Hořice
Výrobky jsou vytvářeny převážně ručním točením na hrnčířském kruhu, menší část litím nebo zatáčením do forem. Sortiment výrobků je značně široký, průběžně se rozšiřuje a kombinací různých, ručně vytvářených tvarů a dekorů vznikají neopakovatelné výrobky. Například džbánů o obsahu 2 litry vyrábí firma několik tvarů, každý může být namalován několika různými dekory, popřípadě naglazován klasicky některým odstínem hnědé, popřípadě jinou barevnou glazurou, od bílé až po černou. V těchto různých provedeních je možné dodat prakticky všechny vyráběné tvary a velikosti výrobků.

 

Kontakt na výrobce:

Vladimír Kulhánek a Alois Němec

Husova 454
508 01 Hořice
tel.: +420 776 182 211

http://keramika.horice.miletin.net/

Alois Němec

telefon: (+420) 776 182 211

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

PODKRKONOŠÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.