Výzva pro žadatele o značku Polabí - regionální produkt

POLABÍ  16. 10. 2015

MAS Podlipansko ve spolupráci s Asociací regionálních značek a partnery projektu Krajský úřad Středočeského kraje, MAS Vyhlídky, MAS Zálabí, MAS Mezilesí, MAS Svatojiřský les, Zlatý pruh Polabí, Region Pošembeří, Agrární komora a Ovocnářská unie vyhlašuje 14. kolo příjmu a hodnocení žádostí o regionálních značku POLABÍ-regionální produkt

img

Výrobci potravinářských, řemeslných, přírodních a zemědělských produktů, působící v oblasti Polabí, mohou předkládat své žádosti o registrovanou značku do 10. 11. 2015.

Certifikovat lze:
řemeslné produkty ze dřeva, keramiky, skla, kovu, šperky, obrazy, krajky, textilie, upomínkové předměty, fotografie, zemědělské a potravinářské produkty mléko, sýry, maso, obiloviny, víno, pivo, pečivo, ovoce, zelenina, ovocné nápoje, med, přírodní produkty léčivky, čaje, výrobky z rákosu, slámy, proutí, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, včelí produkty, minerálky, aj.

K čemu značka slouží a co výrobcům přinese?

  • PROPAGACI výrobců a jejich tvorby, začlenění do platformy Asociace regionálních značek
  • SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a praxe
  • ÚČAST na prodejních a prezentačních akcích MAS Podlipansko a jejich partnerů

Vyplněnou žádost doručte poštou nebo osobně v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin, nejpozději však 10. 11. 2015, na adresu MAS Podlipansko, o.p.s., Chvalovická 1076, 289 11 Pečky. Předpokládaný termín zasedání certifikační komise je 19. 11. 2015.

Dokumenty ke stažení Vám zašleme na vyžádání, případně je naleznete na http://mas.podlipansko.cz/ - Projekty – V realizaci – POLABÍ regionální produkt – Základní dokumenty k certifikaci.

S dotazy ohledně žádosti o značku POLABÍ se obracejte na koordinátorku projektu Ivetu Minaříkovou T:.721170352, E: vandrovani@podlipansko.cz, W: http://mas.podlipansko.cz/

V Pečkách dne 16. 10. 2015 MAS Podlipansko, o.p.s.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

POLABÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.