Penzion U černého kohoutka získal ocenění

ŠUMAVA  02. 01. 2012

V loňském roce se Penzion U černého kohoutka probojoval mezi první desítku nominovaných ubytovacích zařízení, která se ucházela o titul Penzion roku 2011. Ve finálním pořadí, které z TOP 10 vybírala odborná komise, se Penzion U černého kohoutka umístil na čtvrtém místě.

img

V poslední době si stále větší oblibu získávají u Čechů rodinné penziony pohodovou domáckou atmosférou.

     Soutěž pořádal server Dopenzionu.cz  společně s Asociací hotelů a restaurací. Od května do srpna mohli sami hosté posílat své hlasy pro ubytovací zařízení, kde byli spokojeni. Hodnotili nejen stravování či ubytování, ale také kvalitu službeb, profesionální přístup personálu či pohodlí a možnost vyžití pro nejmenší. „Velice si vážíme všech pozitivních reakcí našich hostů a pochvalných komentářů. Věřte, že toto je pro nás velkou odměnou a velice povzbuzujícím impulsem do další práce. Znamená to však pro nás také, abychom si kvalitu služeb nejen udrželi, ale neustále ji zvyšovali“, uvedla majitelka penzionu Klára Sochorová.
www.cernykohoutek.cz


Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.