Fachman roku 2011 na Prachaticku

ŠUMAVA  01. 12. 2011

V září roku 2011 vyhlásil Prachatický deník spolu s pivovarem Velké Popovice soutěž o „Fachmana roku 2011“. Mezi nominovanými byl i pan Augustin Sobotovič, pekař a výkonný člen Velké lóže pecařské z Lenory a držitel certifikátu ŠUMAVA – originální produkt®.

img

Dalšími nominovanými byl také Karel Fürbach, který ručně vyrábí dřeváky a Marek Smolen, který se věnuje ruční výrobě šindelů ze dřeva.
Čtenáři mohli hlasovat prostřednictvím otištěných hlasovacích lístků v novinách nebo elektronicky. Po sečtení všech došlých hlasovacích lístků vyšel vítězně pan Augustin Sobotovič. „Počátkem září jsem měl telefonický hovor z redakce Prachatických listů, kdy mne paní redaktorka informovala, že jsem byl navržen na Fachmana roku. Velice mne to překvapilo, ale poukázal jsem na to, že jsou i jiní řemeslníci, lepší než já. Tímto jsem to pustil z hlavy. Po týdnu jsem měl opět telefonický hovor z redakce Prachatického deníku, to bylo velké překvapení, když mi paní redaktorka sdělila, že jsem tu soutěž vyhrál.“ uvedl Augustin Sobotovič, fachman roku 2011 na Prachaticku. „Velice mě toto ocenění potěšilo a znamená pro mne velmi mnoho a také stvrzuje, že se vyplatí dělat poctivou práci. Je to ocenění nejen pro mne, ale i pro celý náš kolektiv, bez něhož bych byl sám jak voják v poli. Při této příležitosti bych chtěl všechny návštěvníky pozvat na tradiční lenorské pečení, které se koná s železnou pravidelností vždy poslední sobotu v měsíci od dubna do prosince“ doplnil Augustin Sobotovič.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.