Příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro výrobky a služby v cestovním ruchu

ŠUMAVA  22. 03. 2012

Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s. zahajuje příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®".

img

Výrobci nebo zemědělci, kteří vyrábějí či pěstují své produkty na území okresů Domažlice, Klatovy, Prachatice a Český Krumlov a provozovatelé, nabízející ubytovací či stravovací služby na území okresů Klatovy, Prachatice a Český Krumlov, mohou podávat své žádosti do  30. dubna 2012  elektronicky na  webu regionálních značek na odkazu:  http://www.regionalni-znacky.cz/zadost-sumava a zároveň vytištěné s nezbytnými přílohami také poštou na adresu RRA Šumava (384 73 Stachy 422),  kde také obdrží veškeré informace u regionální koordinátorky značky, paní Kateřiny Vláškové. 

 
Regionální značky se dále rozrůstají

V současnosti je v systému značek zapojeno 18 regionů a další 3 regiony požádaly o přijetí. Na přiložené mapce je zakresleno 17 oblastí, kde  již značka úspěšně funguje. Nejmladší ze skupiny - MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®", která přistoupila na sklonku loňského roku, na  mapce ještě zobrazena není.

A jak si vedeme na Šumavě?

Od počátku své existence bylo výrobcům uděleno celkem 87 certifikátů,  službám pak 32 certifikátů. V současné době aktivně užívá značku 75  výrobců a 31 služeb. O obnovu si požádalo 48 výrobců a 17 služeb, naopak nebylo prodlouženo 15 certifikátů pro
výrobky a 1 pro služby.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.