Přijímáme žádosti o šumavskou značku pro ubytovací a stravovací služby

ŠUMAVA  17. 03. 2011

Pokud máte zájem zařadit se mezi certifikované služby a využívat pro svou propagaci značku ŠUMAVA originální produkt®, neváhejte se obrátit na regionálního koordinátora značky, žádosti můžete podávat průběžně, jestliže svou žádost podáte do 30. března 2011, bude projednána na zasedání certifikační komise, které proběhne na konci dubna (zasedání certifikační komise probíhá vždy 2x ročně - na jaře a na podzim).

img

Veškeré potřebné informace a dokumenty naleznete v sekci - Pro zájemce o značku nebo si je vyžádejte u Regionálního koordinátora, který Vám poskytne všechny potřebné informace, rád zodpoví případné dotazy a pomůže s vyplněním žádosti.

Kontakt: Regionální rozvojová agentura Šumava, 384 73 Stachy 422, kontaktní osoba: Kateřina Vlášková, tel. 380 120 263, e-mail: vlaskova@rras.cz nebo Monika Kytlicová, tel. 731 768 125, e-mail: kytlicova@rras.cz

Značka je oceněním Vašeho zařízení –  přísný proces certifikace,  zákazníkovi garantuje vysokou kvalitu nabízené služby,  ale také získáte  pro své služby propagaci a marketingový nástroj. Regionální rozvojová agentura Šumava pravidelně 2x ročně vydává noviny Doma na Šumavě v české a německé mutaci ve kterých propaguje tuto regionální značku a také její držitele (noviny v elktronické verzi naleznete v sekci Noviny Doma v ..), 1x ročně pak katalog certifikovaných výrobků a služeb, každému v systému katalogový lístek v nákladu cca 1 000 ks s propagací jeho zařízení a další propagaci. Tyto materiály distribuuje na veletrzích cestovního ruchu (Praha, Brno, Lipsko, Utrecht, Mnichov, Bratislava atd.), na cca 150 distribučních míst -  do šumavských infocenter, do Prahy, Českých Budějovic, Plzně, ale také do Bavorského příhraničí.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.