Marmelády, povidla a extra džemy

Výrobce: Blanka Milfaitová - manufaktura tradičních chutí
Region: ŠUMAVA
produkt
logo
Platnost
certifikátu
od: 22.05.2013
do: 31.05.2015
Číslo certifikátu: 4100
Další fotografie:
zlatoá medaile World´s Marmalade Awards

Moje dobrá marmeláda vyhrála se zlatou a dvojitou zlatou medailí světovou soutěž World´s Marmalade Awards a drží titul Nejlepší marmeláda na světě. Je servírována v nejlepších restauracích, snídá ji náš prezident i britská královská rodina. Marmoška se vyváží do mnohých zemí, ale Šumavu miluje nadevše.

Minimanufaktura tradičních chutí je jedinou svého druhu v zemi! Vyrábíme marmelády a povidla podle původních receptur a zásadně ručně. Od sběru pouze nejlepšího lokálního ovoce, jeho čištění, vaření, plnění kultovních skleniček se skleněným víčkem a gumičkou, po etikety ručně psané a vázané lýkem. Naše výrobky jsou bez barviv, konzervantů, náhražek, bez glutenů, zvířecích alergenů a jsou v plném respektu k přírodě. Marmelády najdete v nejlepších obchodech v naší zemi, ale také v Londýně, Curychu, Římě a Paříži, na farmářských trzích, nebo při šumavských toulkách na Srní ve Slunečné kavárně či v infocentru obce Modrava. Naše krásná práce nás prostě baví :-)

Propagační leták.

Ceník:
višňový extra džem 250 g: 155 Kč  
jahodový extra džem s mátou 90 g: 110 Kč  
ostružinový extra džem 160 g:  

Nabídka obsahuje na 40 druhů marmelád, extra džemů a poctivých povidel.

Nákup u výrobce je možný po předchozí telefonické dohodě.

Kontakt na výrobce:

Blanka Milfaitová - manufaktura tradičních chutí

382 41 Pohoří na Šumavě 13

http://www.nase-dobroty.cz
Krkonoše Šumava Beskydy Moravský kras Moravské Kravařsko Górolsko Swoboda Vysočina Orlické hory Podkrkonoší Polabí Haná Českosaské Švýcarsko Jeseníky Prácheňsko Broumovsko Kraj blanických rytířů Železné hory Moravská brána Zápraží Toulava Krušnohoří Kraj Pernštejnů Znojemsko Opavské Slezsko

Vyhledávání

Kalendář akcí

< listopad 2014 >
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Anketa

Kde jsem poprvé viděl/a nějakou regionální značku?

V kamenném obchodě
142 hlasů
Na jarmarku nebo trhu
569 hlasů
V letáku nebo v novinách
129 hlasů
Na internetu
318 hlasů
Jinde
175 hlasů
Celkem hlasovalo 1333 lidí.

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

 

Systém značení šumavských výrobků a služeb je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Státním rozpočtem ČR v rámci projektu - Turistický destinační management Bavorský les - Šumava“ . „Investice do vaší budoucnosti.“ Systém značení šumavských výrobků a služeb je spolufinancován  Evropskou unií z Evropského fondu  pro regionální rozvoj a Státním rozpočtem ČR v rámci projektu - Turistický destinační management Bavorský les - Šumava“ .    „Investice do vaší budoucnosti.“
. .
Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt. Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Facebook
Webdesign: 2123design s.r.o. • Redakční systém: Kinet s.r.o.