Marmelády, povidla a extra džemy

Výrobce: Blanka Milfaitová - manufaktura tradičních chutí
Region: ŠUMAVA
produkt
logo
Platnost
certifikátu
od: 22.05.2013
do: 31.05.2015
Číslo certifikátu: 4100
Další fotografie:
zlatoá medaile World´s Marmalade Awards

Moje dobrá marmeláda vyhrála se zlatou a dvojitou zlatou medailí světovou soutěž World´s Marmalade Awards a drží titul Nejlepší marmeláda na světě. Je servírována v nejlepších restauracích, snídá ji náš prezident i britská královská rodina. Marmoška se vyváží do mnohých zemí, ale Šumavu miluje nadevše.

Minimanufaktura tradičních chutí je jedinou svého druhu v zemi! Vyrábíme marmelády a povidla podle původních receptur a zásadně ručně. Od sběru pouze nejlepšího lokálního ovoce, jeho čištění, vaření, plnění kultovních skleniček se skleněným víčkem a gumičkou, po etikety ručně psané a vázané lýkem. Naše výrobky jsou bez barviv, konzervantů, náhražek, bez glutenů, zvířecích alergenů a jsou v plném respektu k přírodě. Marmelády najdete v nejlepších obchodech v naší zemi, ale také v Londýně, Curychu, Římě a Paříži, na farmářských trzích, nebo při šumavských toulkách na Srní ve Slunečné kavárně či v infocentru obce Modrava. Naše krásná práce nás prostě baví :-)

Propagační leták.

Ceník:
višňový extra džem 250 g: 155 Kč  
jahodový extra džem s mátou 90 g: 110 Kč  
ostružinový extra džem 160 g:  

Nabídka obsahuje na 40 druhů marmelád, extra džemů a poctivých povidel.

Nákup u výrobce je možný po předchozí telefonické dohodě.

Kontakt na výrobce:

Blanka Milfaitová - manufaktura tradičních chutí

382 41 Pohoří na Šumavě 13

http://www.nase-dobroty.cz
Beskydy Broumovsko Českosaské Švýcarsko Górolsko Swoboda Haná Jeseníky Kraj blanických rytířů Krkonoše Krušnohoří Moravská brána Moravské Kravařsko Moravský kras Orlické hory Podkrkonoší Polabí Prácheňsko Šumava Toulava Vysočina Zápraží Železné hory

Kalendář akcí

< duben 2014 >
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Anketa

Kde jsem poprvé viděl/a nějakou regionální značku?

V kamenném obchodě
99 hlasů
Na jarmarku nebo trhu
455 hlasů
V letáku nebo v novinách
117 hlasů
Na internetu
260 hlasů
Jinde
142 hlasů
Celkem hlasovalo 1073 lidí.

Vyhledávání

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

 

Systém značení šumavských výrobků a služeb je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Státním rozpočtem ČR v rámci projektu - Turistický destinační management Bavorský les - Šumava“ . „Investice do vaší budoucnosti.“ Systém značení šumavských výrobků a služeb je spolufinancován  Evropskou unií z Evropského fondu  pro regionální rozvoj a Státním rozpočtem ČR v rámci projektu - Turistický destinační management Bavorský les - Šumava“ .    „Investice do vaší budoucnosti.“
. .
Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt. Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Facebook
Webdesign: 2123design s.r.o. • Redakční systém: Kinet s.r.o.