Keramický šperk

produkt

Dodává: Šárka Krámská

Obec: Sedlčany

Region: TOULAVA

logo

Další fotografie:

 Je trochu legrační říct, že vyrábím šperky z hlíny. Ale je to tak. Hlínu jako výtvarný materiál jsem měla ráda od malička a protože neumím točit hrnky, vytvářím z ní -jako původním řemeslem zlatnice -  šperky.


Je to netradiční technika a ozdoby jí vyrobené můžou mít kouzlo jedinečnosti a osobitosti. Jsou hravé, originální a leckdy dětsky pojaté. Jsou určené každému, kdo se vymyká stálé potřebě klasických ozdob z drahého kovu a má rád ručně zpracovaný, přírodní materiál.
Bižuterie dokáže dotvořit osobnost, barevně doladit oděvy a umožnit pocit vizuelní jedinečnosti. Proto jí mám ráda a proto Vám jí nabízím!

 
V mém sortimentu najdete všechny druhy tradičních šperků, jako jsou ozdoby  krku a dekoltu, náramky, brože, naušnice, prsteny i manžetové knoflíky a jehlice do kravat pro pány.
Veškeré věci, co na mých stránkách uvidíte, jsou vyrobeny ručně. Mnou a mou dcerou Violou. Jsou modelované, malované a glazované. Některé i zlacené specielním, vypalovacím roztokem drahého kovu. Klasickými keramickými postupy vypalované v peci vysokými teplotami. Následně sestavovány s bižuterními komponenty a přírodními materiály.


Snažím se vytvářet ozdoby stále nové a lepší, ale také ty, které se líbí. Jsou evergreeny..:-) A proto některé vzory opakuji. Přesto ale, se málokdy najde identický výrobek. A naopak se neodříkám námětů na neopakovatelný dezén - na zakázku, nebo do výstavy!

Ceník:

Naušnice: cca 200 Kč  
Náramky: cca 300 Kč  
Náhrdelníky: cca 300 Kč  

Kontakt na výrobce:

Šárka Krámská

Keramický šperk

Zberaz 3
264 01 Sedlčany
tel.: 728899031
http://www.krasavi.cz

Šárka Krámská

telefon: 728 899 031

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.