Tasovské křupavé placky

produkt

Dodává: PEKAŘSTVÍ, Zdeněk Švestka

Obec: Tasov

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Naše firma vznikla v roce 2004 a to z důvodu, že moje matka měla problémy se zažíváním, které jí způsoboval chleba obsahující kvasnice. Protože jsme měli doma ruční oplatkový strojek, zkoušela s různými recepty bez kvasnic a chemických konzervantů vyrobit placky. To se jí začalo dařit a na radu lékaře, který nešetřil chválou na její výrobky, začala s nimi podnikat. Časem jsem převzal jejich výrobu já - syn.
 
Nabízíme celozrnné placky, bezlepkové placky a žitné - v omezeném množství.
 
K bezlepkovým plackám je přidávána kukuřičná mouka-GMO FREE
 
Všechny naše výrobky mají průmyslovou právní ochranu.
 
V květnu letošního roku jsme získali od certifikační komise pro svůj výrobek značku „ VYSOČINA – regionální produkt“. Zákazník, který si takový výrobek koupí má jistotu, že výrobek pochází skutečně z Vysočiny, z místních surovin a že se vyznačuje určitou kvalitou.

 

Vyjímečné jsou placky v tom, že mouka je v bio kvalitě. Tvoří 60% složení placek. Ostatní suroviny slunečnice, sezam, kmín, olej, sůl, voda. Placky pomáhají při zažívacích potížích. Jí se suché i namazané sýrem, pomazánkami, ke kávě, čaji i vínu.

Kontakt na výrobce:

PEKAŘSTVÍ, Zdeněk Švestka

675 79 Tasov 69
tel.: +420 605 938 299

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.