Kabelky a textilní doplňky

produkt

Dodává: M-G (Marcela Graclíková)

Obec: Říčany

Region: ZÁPRAŽÍ

logo

Další fotografie:

Zabývám se textilní tvorbou. Navrhuji a vytvářím kabelky a doplňky z textilu (korále, barety, čepice, obaly na knihy, adventní kalendáře).

Každý kus je originál, malé umělecké dílo k běžnému nošení. Kabelky mají svoje jméno, každý kus je pouze jeden, některé prezentované kousky jsou prodány.  Řemeslo je návrhářství, strojové nebo ruční šití a vyšívání.
Výrobky jsou ruční práce a vše je opravdové, s chutí, pečlivostí a láskou vytvořené. Mám ráda kvalitní řemeslo, originalitu, tvoření a osobnost v každém z nás.

Kabelky jsou ručně a strojově šité, zdobené jsou háčkováním a aplikacemi z těchto materiálů (knoflíky, krajky, provazy, šňůry, filc, popruhy, pásky, popruhy, řemeny, tkaničky, lemy, lemovky, paspulky, gumy, stuhy, pentle sametky, textilní dutinky, marmoleum, flitry, korále, přezky, nášivky, kovové kroužky a polokroužky, patentky, spony, nýtky, kovové druky, očka, cvoky, koncovky, brzdičky, řetízky, karabinky).
Kabelky jsou dublované, uvnitř je podšívka s kapsou a karabinou, zapínání (zip, suchý zip, magnetický zámek, knoflík). Materiál je metráž z bavlny, lnu, vlny, akrylu, polyamidu, polyesteru, elastanu, viskózy.

Ceník:

Ceny se liší podle použitého materiálu a provedení.

Kontakt na výrobce:

M-G (Marcela Graclíková)

Říčany
tel.: 737 233 412

http://www.fler.cz/m-g-0

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

ZÁPRAŽÍ originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.