Keramika a obrázky pro potěšení

produkt

Dodává: Ing. Eva Mašínová

Obec: Pardubice

Region: ŽELEZNÉ HORY

logo

Autorka od mala kamarádí se vším, čím a po čem se dá malovat, skládá k sobě odstíny barev, cítí je a ctí jejich rytmy. Malbou a modelováním keramické hlíny se zabývám od dětství. Respektuji technologii i historii těchto oborů, hodně se naučila při pobytech v zahraničí. Oba obory také studovala. Velkou inspirací je jí příroda a vnímání světa kolem nás v jeho barvách a liniích.

Všechny její obrazy malované na hedvábnou tkaninu jsou originály, ručně malované. Vychází z historických tradic techniky této malby, vnáší autorské nápady a jedinečnost. Obrazy mají schopnost zútulnit a rozzářit svými barvami a pozitivním laděním interiér, vnášejí pohodu a prostor pro relaxaci.

Keramika je dekorativní, zaměřuji se na práci se světlem ve výrobku. Vznikají tak originální svícny a lampy. Ty mohou netradičně osvětlit prostor místnosti, nebo zákoutí zahrady. Ručně modelované jsou i sošky, jejichž stíny roztančí okolní prostor a vytvoří krásnou, intimní atmosféru místnosti.

Kontakt na výrobce:

Ing. Eva Mašínová

TIC Heřmanův Městec (nebo po osobní domluvě)

Havlíčková 2698
530 02 Pardubice
tel.: 608 067 127

http://www.tvorivyzivot.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

koordinator

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

ŽELEZNÉ HORY regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.