Ve Zdíkově se bude opět Šumavovat

ŠUMAVA  29. 06. 2012

Druhý ročník Šumavování je na spadnutí, a proto bych vás rád pozval na tuto kulturní akci, která se uskuteční 14. července 2012. Program tohoto ročníku bude opravdu bohatý.

img

Dopoledne vystoupí malá dechová kapela Nektarka, nejen s tanečním vystoupením se předvede Pošumavská dudácká muzika, na pódiu si vás též jistě získá folková skupina Oldřich band. Na tomto ročníku nebude chybět ani zástupce místních muzikantů, zdíkovská kapela Albatros, která bude hrát v podvečer a po ní bude následována skupinou Orchidea ze Sušice.

Během celého dne je připravena řada soutěží pro děti i dospělé. O to se postará Šermířská a divadelní společnost Rival. V historických kostýmech vám představí rytířskou zbrojnici a také se připlete do nepokojů na „Ostrově“ a bude tak snad jediným viníkem těchto roztržek.

Pro děti bude navíc připraven obří skákací hrad. To proto, aby se i rodiče mohli věnovat nerušené zábavě, ochutnávce místních šumavských dobrot v podání kuchaře Šumavského pivovaru Vimperk, pivních specialit z Vimperka, Strakonic, Regenu a dalších.

Na pořádné kulturní akci nesmí chybět ani jarmark, a proto se zástupci regionálních výrobců představí nejen svou prací, ale též výrobky, kterými vás budou chtít okouzlené připravit o nějaký ten drobný peníz.

Budu potěšen, pokud se spolu setkáme ať už při soutěžích, kolem jarmarečných stánků, na parketu a nebo u stánku s občerstvením. Na viděnou ve Zídkově.

Jan Egner

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.