Železnorudská kavárna Café Charlotte získala v Praze prestižní ceny

ŠUMAVA  06. 11. 2012

V celostátních soutěžích Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „ČESKÁ CHUŤOVKA 2012“ a „Dětská chuťovka 2012“ získaly dorty z Café Charlotte v Železné Rudě prestižní ocenění.

img

 V prostorech budovy Národního zemědělského muzea v Praze, si jej 18. 10. 2012 převzal spolumajitel a hlavní manažer Café Charlotte Ing. Jaroslav Nechvátal, MBA. V soutěži Česká Chuťovka 2012 získaly cenu České Chuťovky 2012 dorty Charlottka tvarohová, Dort s banánem a Dort čokoládový s jahodami. V soutěži Dětské Chuťovky 2012titul Dětská Chuťovka2012 získáváCharlottka tvarohová.Všechny vyrobené v Café Charlotte. Hlavním hodnoceným kritériem přihlášených výrobků bylajeho chuť, dalším kritériem design a jeho spotřebitelská využitelnost. Přihlášený výrobek musel být i od tuzemského výrobce a vyrobený v ČR.

Všichni soutěžící museli před soutěží dopravit své výrobky do Výzkumného ústavu potravinářského v Praze, který byl zároveň odborným garantem soutěže. V jeho sídle 4. října komise nezávislých odborníků rozhodovala o tom, který z výrobků titul České Chuťovky 2012 získá. Součástí soutěže byla soutěž o titul DĚTSKÁ CHUŤOVKA 2012, jejímiž členy zvláštní poroty byly děti ve věku od 6 až do 16 let. Dorty z Café Charlotte prostřednictvím obou soutěžních „Chuťovek“tak opět potvrdily svou vynikající kvalitu a nezaměnitelnou chuť.

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.