Pozvánka na konferenci "Farmářské trhy - Quo vadis"

ARZ  22. 11. 2012

Zveme vás na konferenci „Farmářské trhy – Quo vadis?“, kterou pořádá v úterý 11. prosince t.r. od 9,00 hod. opět Národní zemědělské muzeum ve svých prostorách v Praze na Letné - Kostelní ul. č. 44, Praha 7

img

Letošní, v pořadí již druhá,  konference naváže na závěry loňského úspěšného setkání, které apelovalo m.j. na potřebu vzniku Asociace  farmářských trhů či vyzdvihlo nezbytnost jasného původu a historie prodávaných tuzemských výrobků  jako nezbytnou podmínku farmářských trhů. Nadcházející konference se pokusí zhodnotit vývoj v této oblasti - jak počtu farmářských trhů, tak i  kritické pohledy, zájem spotřebitelů, přínosy z  pohledu jednotlivých aktérů apod.

 

Hlavními tématy letošní konference budou kvalita potravin, důvěryhodnost farmářských trhů  a rozšiřování dalších forem prodeje -  kamenné prodejny, prodej ze dvora, bedýnky, dodávky z farem do restaurací  aj., včetně zkušeností  ze sousedního  Německa. Budou opět předložena aktuální data ze spotřebitelského  výzkumu (Přírodovědecká fakulta UK),  očekává se také živá debata ovlivněná pohledy a zájmy jednotlivých zástupců  na  škále  výrobce – zprostředkovatel/organizátor – místní samospráva – spotřebitel.

 

Svou aktivní účastí můžete přispět k formování závěrů, které budou formulovány při tomto jedinečném setkání svého druhu v rámci ČR.

 

Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na www.konferenceft.cz , zde se také můžete přihlásit k účasti prostřednictvím registračního formuláře.

 

Za organizátory konference se na Vás těší

Dana Kandertová
generální sekretář konference
kandertova@sympex.cz
+420 604 234 030

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.