Výzva k předkládání žádostí o značku „BROUMOVSKO regionální produkt®

BROUMOVSKO  03. 06. 2013

Agentura pro rozvoj Broumovska o. s. zahajuje příjem žádostí o značku „BROUMOVSKO regionální produkt“. Řemeslníci, zemědělci a další výrobci působící v hranicích CHKO Broumovsko mohou své produkty přihlašovat do 5. července 2013.

img

Výrobky certifikované v této, v pořadí čtvrté výzvě, rozšíří řadu stávajících 20 regionálních produktů Broumovska. Od zahájení projektu v roce 2011 byla značka udělena zemědělským, řemeslným a přírodním výrobkům, které jsou výjimečné svou vazbou na region, na jeho charakter, tradice, kulturu či historii. Mezi tyto výrobky patří například:neperlivá minerální voda Toma Natura, výrobky ze železného drátu paní Kateřiny Smutné, hovězí bio maso z ekofarmy Bošinových, léčivá Lotrandova mast nebo fotografie s motivem Broumovska Jana Záliše.

Žádosti o regionální značku včetně relevantních příloh se odevzdávají v sídle Agentury pro rozvoj Broumovska o. s., Klášterní 1 Broumov.

Formuláře a veškeré podrobné informace o projektu jsou zájemcům k dispozici na internetových stránkách projektu www.regionalni-znacky.cz/broumovsko nebo v tištěné podobě v sídle Agentury pro rozvoj Broumovska.

Kontaktní údaje:

Markéta Hanušová, e-mail:marketa.hanusova@broumovsko.cz, telefon: 733 739 728.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.