Nová prodejna regionálních potravin

MORAVSKÁ BRÁNA  03. 06. 2013

Hranická rozvojová agentura, z.s. jako koordinátor značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® má za sebou dvě úspěšné certifikace a ve druhém roce svého působení již přichystala otevření specializované prodejny.

img

Zde jsou nabízeny právě produkty se značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®, čímž dojde ještě k větší podpoře místních výrobců a značky samotné. Prodejna byla slavnostně otevřena v pátek 31. 5. 2013 v 11.00 v prostorách hranického zámku. Prodejna je součástí centra, které nabízí i další služby z oblasti cestovního ruchu: turistické informační centrum, půjčovnu kol a koloběžek a malou kavárnu s veřejným internetem. Právě v malé kavárně mohou turisté a návštěvníci posedět a rovnou ochutnat něco málo z místních dobrot – zákusky z bramborového těsta, domácí sýry, pecáky, koláčky, moštíky a v létě i domácí zmrzlinu z mléka přímo z farmy. Více informací o provozu a dalších akcích naleznete buď na www.hranicko.eu nebo www.regionhranicko.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.