Hlasujte pro svůj nejoblíbenější výrobek

KRKONOŠE  12. 07. 2013

Od 13. července bude každou sobotu v Krkonošském deníku představen jeden z certifikovaných výrobců. Na konci soutěže bude vyhlášen výrobce, který si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku.

Redakce Krkonošského deníku chystá na letní období seriál, ve kterém chce představit výrobce a tvůrce originálních produktů - nositele regionální značky Krkonoše - originální produkt. Každou sobotu bude prezentován jeden z výrobců. Seriál bude spojen se soutěží. Článek bude doprovázet kupon, v němž budou všichni výrobci uvedeni, a který budou moci čtenáři Krkonošského deníku odstřihnout, zakroužkovat výrobce, který je nejvíce osloví a zaujme svou produkcí, a kupon odešlou do redakce Krkonošského deníku. Na konci soutěže zjistíme, který z výrobců si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku. Zároveň bude vylosován jeden čtenář, který získá odměnu v podobě některého z certifikovaných výrobků. První seriálový článek by měl být zveřejněn v sobotu 13. července.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.