Přijímáme žádosti o značku ŠUMAVA – originální produkt® pro ubytovací a stravovací zařízení

ŠUMAVA  01. 03. 2010

Na Šumavě proběhne koncem dubna 2010 další hodnocení žádostí o udělení značky Šumava - originální produkt® pro ubytovací a stravovací zařízení.

Certifikovaná zařízení získají díky značce především propagaci a marketingový nástroj. Znamená pro ně však také ocenění kvality nabízených služeb, úsilí podnikat citlivě v chráněném území a sounáležitost se Šumavou.

Právě probíhá příjem žádostí o tuto značku, šumavští provozovatelé ubytovacích a stravovacích zařízení mohou nyní podat žádost o udělení této ekoznačky do 1.4.2010 u regionálního koordinátora – Regionální rozvojové agentury Šumava, 384 73 Stachy 422, kontaktní osoba: Kateřina Vlášková, tel. 380 120 263, e-mail: .

Kompletní informace o systému značení a propagaci certifikovaných zařízení, kritéria i žádost o udělení značky naleznete na tomto webu nebo se neváhejte obrátit na výše uvedené kontakty, kde Vám rádi podáme veškeré informace.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.