Regionální výrobci se představí na Festivalu řemesel a slavnostech bylinek v Říčanech

ZÁPRAŽÍ  25. 04. 2015

V sobotu 25. dubna 2015 ožije Masarykovo náměstí v Říčanech velkolepou akcí. Třetí ročník zdejšího festivalu bude ve znamení drobných řemeslníků, bylinek a kulturního programu. Akce, jejíž součástí jsou i potravinové trhy proběhne, od 9 do 14h.

img

Mezi desítkami místních řemeslníků budou mít největší zastoupení držitelé regionálních značek mající svoji působnost ve středních Čechách. Oblast Říčanska a Dolnobřežanska zastupuje regionální značka Zápraží originální produkt®. Přijedou i výrobci z Polabí, jenž se mohou pyšnit značkou Polabí regionální produkt® či výrobci z Kraje blanických rytířů.

Pořídit si budete moci jedinečné dobroty jako jsou perníky, štrúdly, čerstvé pečivo, marmelády či keramiku, šperky, textilní doplňky, mýdla a další ručně dělané výrobky. Připraveno bude i několik tvořivých dílniček pro nejmenší návštěvníky.

Během doprovodného programu se uskuteční módní přehlídka návrhářky Lenky Iszák, která šije retro šaty inspirované stylem 50. let pod značkou Mia Bella a je čerstvou držitelkou značky Zápraží originální produkt®. Mimo cimbálové muziky čeká návštěvníky i divadélko pro děti a další vystoupení.

Akci pořádá město Říčany ve spolupráci s MAS Říčansko a dalšími subjekty.

Jste srdečně zváni.

MAS Říčansko – partner pro rozvoj regionu

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.