Nejlepší služby Říčanska mají certifikát regionální značky Zápraží originální produkt®

ZÁPRAŽÍ  28. 04. 2015

V naší republice je mnoho služeb v cestovním ruchu, ale jen ty nejkvalitnější se mohou pochlubit certifikátem regionálních značek. Chystáte se do malebného venkova za Prahou do Ladova kraje? Pojďte se podívat, kde se dobře najíte či odpočinete nebo zasportujete.

img

Šest ubytovacích a stravovacích služeb na území značky Zápraží originální produkt® se může pochlubit certifikátem oceňujícím nejen kvalitu, ale i sounáležitost s regionem a vstřícnost zákazníků. „Služby prošly drobnohledem certifikační komise, která pečlivě zkoumala všechny náležitosti“, říká ředitelka MAS Říčansko Pavlína Filková.

Přijeďte na zámek či do srubu
Jako v pohádce si budete připadat na zámku Berchtold v Kunicích. U historického objektu můžete zhlédnout miniatury známých českých hradů a zámků či navštívit minizoo. Ubytovat se můžete i v největším srubu v Evropě na Šibeničním vrchu u Mnichovic.
V restauraci a penzionu U Sapíků na Klokočné si vždy pochutnáte nejen na gastronomických specialitách.

Říčany – brána do Ladova kraje
V samotných Říčanech v klidném prostředí vilek je rodinný podnik – Hotel Pavilon. Příjemné ubytování i milá restaurace vám umožní zasloužený odpočinek. V kongresovém a sportovně relaxačním centru Oáza si můžete vybrat z široké škály sportovních aktivit. Nemusíte tu být jen na pár hodin, ale klidně zde můžete strávit i více dnů. Milovníci sladkého si přijdou na své v samém srdci města v Cukrářském salónu v Široké ulici. Široký sortiment, kvalitní suroviny a výroba přímo v místě okouzlí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Znáte další zařízení na Říčansku a Dolnobřežansku, jenž by si zasloužilo ocenění regionální značky Zápraží originální produkt? Dejte nám vědět a společně ještě více můžeme povznést náš region a ukázat, že máme co nabídnout.

MAS Říčansko - partner pro rozvoj regionu
Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.