Zájemci o získání certifikátu MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® pozor!

MORAVSKÁ BRÁNA  22. 07. 2015

Hranická rozvojová agentura, z.s. ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s. každoročně vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Značka MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® se uděluje místním živnostníkům, zemědělcům, malým a středním firmám, které splňují certifikační kritéria.

PROČ SE STÁT DRŽITELEM CERTIFIKÁTU MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®?

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Vlastnictví regionální značky je dokladem sounáležitosti s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

VÝHODY

Jako velkou podporu a výhodu pro držitele certifikátu MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® vnímáme možnost prodeje jejich výrobků, produktů v IC Moravská brána na zámku v Hranicích a takto jim nabídnout alespoň na počátku podnikání tuto možnost a vzrůstající klientelu.

Další informace a dokumenty ke stažení k získání certifikátu naleznete na: www.regionhranicko.cz/moravskabrana.

Předpokládaný termín na vyhlášení výzvy je podzim 2015.

Pokud máte zájem a potřebujete bližší informace, rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci!!!

Kontaktní osoba:

Mgr. Petra Koudelková

773 600 509

koudelkova@hranickarozvojova.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.