Výzva k podávání žádostí o značku pro šumavské výrobky

ŠUMAVA  17. 03. 2011

Na Šumavě proběhne koncem dubna 2011 další hodnocení žádostí o udělení certifikátů "Šumava - originální produkt®" pro výrobky a produkty ze Šumavy.

img

Držitelé značky získávají pro své výrobky především propagaci a marketingový nástroj. Regionální rozvojová agentura Šumava pravidelně vydává 2x ročně noviny Doma na Šumavě v české a německé mutaci, 1x ročně pak katalog certifikovaných výrobků a služeb. Materiály distribuuje na veletrzích cestovního ruchu (Praha, Brno, Lipsko, Utrecht, Mnichov, Bratislava atd.)a do šumavských infocenter, kde jsou k dispozici návštěvníkům Šumavy. Na vlnách Českého rozhlasu České Budějovice běží od počátku roku 2010 pravidelný pořad s názvem „Seznamte se s pravými šumavskými výrobky“, který informuje o vývoji této značky a hlavně přináší reportáže od výrobců, kteří jsou držiteli této značky pro své výrobky.
Pro uživatele je značka významným oceněním jejich úsilí podnikat citlivě v chráněném území. Zájemci mohou do 30. března 2011 podat žádost o udělení této značky u regionálního koordinátora – Regionální rozvojové agentury Šumava, 384 73 Stachy 422, kontaktní osoba: Kateřina Vlášková, tel. 380 120 263, 731 768 125 e-mail:  nebo Monika Kytlicová, 380 120 271, 731 768 125  e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Certifikát se uděluje novým žadatelům na dva roky a při prodloužení žádosti žadatelům, kteří již certifikací prošli se uděluje certifikát na tři roky. Podrobné informace o systému značení, kritéria i žádost o udělení značky si můžete pročíst zde: Zásady pro výrobky i služby, Žádost výrobky, Kritéria výrobky. 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.