Značkou POLABÍ regionální produkt® byli oceněni další výrobci z Polabí

POLABÍ  13. 09. 2010

MAS Podlipansko, koordinátor značení v Polabí, udělovalo čestné certifikáty 11. září na Podlipanském dni, který se konal u příležitosti pěti let založení „masky“.

Plaketu obdržela paní Bettina Lobkowicz z vinařství Mělník na základě rozhodnutí certifikační komise, jež se schází dvakrát ročně a hodnotí předložené žádosti o udělení certifikátu. Paní Lobkowicz byla certifikována za skupinu výrobků VÍNA. Ta jsou vyráběna výhradně z hroznů z vlastních vinic, nacházejí se v Mělníku a blízkém okolí.

Další oceněnou byla paní Ivana Vondráčková za originální SVÍČKY vyráběné z parafínového, ale zejména z palmového vosku, který je 100% přírodní, ekologický a protialergický.

Za své OBRAZY získala ocenění i paní Helena Karaivanová. Jedná se o kresby malované akrylovými barvami na plátno nebo sololitové desky. Obrazy jsou malované tzv. „na míru“, shodně s požadavky zákazníků a interiérem do něhož budou následně umístěny. Při malbě je kladen důraz na barvy a pocitového vnímání prostoru paní malířkou.

Poslední z držitelů plakety je společnost Maso Třebovle s.r.o. Oceněno bylo hned několik produktů z řady UZENÁ MASA, která jsou již dnes velmi oblíbeným a žádaným sortimentem tohoto výrobce.

Další výrobci, řemeslníci a producenti se mohou obracet s žádostmi o udělení značky na Ivetu Minaříkovou e-mail: , Tel: 721 170 352. Regionální značka garantuje původ výrobku v Polabí, originalitu a vazbu na toto území, a zároveň slouží ke zviditelnění místní produkce.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.