Festival chutí, vůní a řemesel na zámku v Pardubicích již počtvrté!

KRAJ PERNŠTEJNŮ  01. 08. 2019

10. srpna se na nádvoří pardubického zámku opět sjedou lokální výrobci, řemeslníci a umělci ze všech koutů celé České republiky, aby návštěvníkům nabídli výběr z nejrůznějších lahůdek a prezentovali svůj um a své výrobky.

img

Festival chutí, vůní a řemesel není jen obyčejný jarmark – celá akce je doplněna zajímavým doprovodným programem. Své kuchařské umění předvede bloggerka Markéta v troubě a známé muzikálové melodie zazpívá zpěvačka Jana Sychrovská. Připraveny jsou i zajímavé workshopy a dílničky (nejen) pro děti. Po celý den povede pan moderátor s prodejci rozhovory, aby návštěvníkům společně přiblížili tajemství nabízených pochutin i dalších výrobků.

Naprostá většina stánkařů jsou certifikovaní producenti sdružení pod Asociací regionálních značek. Zastoupenými značkami pro letošní ročník jsou: Kraj Pernštejnů, Železné hory, Vysočina, Krušnohoří, Jeseníky, Haná, Podkrkonoší, Kutnohorsko, Krkonoše, Orlické hory a Polabí. Celkem je jich 11!

Celá akce potrvá od 13:30 do 20:00. Vstup je zdarma.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.