O značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® mohou požádat zájemci do poloviny listopadu

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  20. 10. 2019

ČSOP Vlašim vyhlašuje již 13. kolo udělování značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®. Je tu opět šance pro lokální producenty (malé i velké výrobce, zemědělce či poskytovatele služeb, kteří působí v regionu Kraj blanických rytířů), získat značku pro své regionální produkty.

Regionální značkou se označují zpravidla řemeslné výrobky, potraviny, zemědělské a přírodní produkty. Značku může získat výrobek nebo služba jak tradiční, tak i nová, jestliže splní daná kritéria a certifikační komise rozhodne o jejím udělení. Mezi kritéria pro udělení značky patří vedle jejich kvality a šetrnosti k přírodě především jejich původ a vazba na region. Výhodou pro vlastníky certifikátu je možnost společné propagace v regionu a navázání vzájemné spolupráce.

Uzávěrka žádostí o značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je do 15. 11. 2019. Další podrobnosti jsou dostupné na webu https://www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/ v sekci „Pro zájemce o značku“ nebo své dotazy zasílejte na e-mail: produktyKBR@csop.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.