Regionální značka Krkonoš a oceněné výrobky

KRKONOŠE  21. 10. 2019

Vyhlášení ocenění za nejchutnější potraviny vyrobené v České republice.

img

10.října 2019 proběhlo v Senátu vyhlášení ocenění za nejchutnější potraviny vyrobené v České republice. Značkou Česká Chuťovka 2019 a Dětská Chuťovka 2019se tak může pyšnit přes 200 výrobků. 11. ročník soutěže se konal pod záštitou 1. místopředsedy Senátu Jiřího Růžičky, místopředsedů Senátu Jana Horníka a Milana Stěcha a ministra zemědělství Miroslava Tomana. 

 

Máme velkou radost, že mezi oceněnými výrobky bývají pravidelně i zástupci regionální značky Krkonoše originální produkt. Rodinná pražírna Volkovi je jedinou malou pražírnou, která získala certifikaci ku pražení kávy Fair Trade. Směsi A1 a Homér byly oceněny Českou chuťovkou v roce 2012 a 2013, spolu se 100% arabicou Costa Ricou. Roku 2014 Chuťovku získala 100% arabica Colombia Rio Magdalena a roku 2015 byla oceněna 100% arabica Guatemala SHB Teresita. V tomto roce získala ocenění káva PAPUA NOVÁ GUINEA a OUTDOOR KAFE.

 

Od května si v Kafírně u Volků můžete zakoupit Outdoorové kafe - speciální, jednoduché balení kávy na cesty. Obal v sobě skrývá filtr s 10g kávy a stačí pouze horká voda z Vašeho vařiče a lahodná káva pro milovníky kávy je připravena i v terénních podmínkách. Kávu zalijete a necháte prokapat. Podle počtu zalití tak můžete regulovat nejen objem, ale i intenzitu chuti. Outdoorové kafe můžete zakoupit v několika druzích: 100% arabicu Etiopie Djimah, Colombia Rio Magdalena, Vánoční a směsi Rockafe, Homér a Bezkofeinovou. 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.