Na dobroty do Moravského krasu

MORAVSKÝ KRAS  27. 12. 2010

Štvou vás nekvalitní potraviny v supermarketech? Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi dobré jídlo a ocení, když ví, odkud pochází, tak s námi pojeďte Na dobroty do Moravského krasu. Půjdeme totiž po stopách výrobků, které drží značku Moravský kras – regionální produkt.

img

Výlet za dobrotymi do Moravského krasu můžete shlédnout zde.

 

Pokud hledáte inspiraci pro víkendové výlety nebo dovolenou v Jihomoravském kraji, pak je pořad Kam jedeš? přesně pro vás. Nabízíme vám jednodenní recepty na program pro celou rodinu, sportovce, gurmány i milovníky památek.

Kam jedeš? – to je 104 výletů po jižní Moravě. Průvodkyně Anička vám poradí, jak se na místo dopravit, kde vás čeká náročný terén, jaké speciality ochutnat a vypátrá i méně známé turistické zajímavosti. Vše vám ukážeme na mapách, abyste se v terénu dobře orientovali.

Svůj výlet si vyberete jednoduše díky našemu vyhledávači. Zvolte si oblast, typ turistiky, náročnost nebo roční období a můžete vyrazit! Pokud si budete chtít vzít svého průvodce s sebou, klikněte na kategorii Tipy na výlety do kapsy a vytiskněte si textový návod do batůžku. Až se vrátíte domů, napiště nám do diskuze, jak se vám trasa líbila a co dalšího byste ostatním turistům doporučili vy.

Každý díl seriálu vydáváme také na DVD, která dostanou k dispozici města, obce a turistická informační centra. Projekt spolufinancuje Evropská unie a díky tomu můžeme poskytnout širokou škálu informací hned několika způsoby. Spolupracujeme s Jihomoravským krajem na obsahu turistického portálu www.jizni-morava.cz a nejžhavější novinky nám doporučuje přímo Centrála cestovního ruchu . Díky ní uvidíte v Kam jedeš? také Top výletní cíle – místa, která vám zaručují stoprocentní kvalitu služeb.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.